Algoritma, 1 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Photo of author

By admin

Shiba Inu ( SHIB ), 13 Ocak’ta sona eren haftayı piyasadaki en popüler kripto para birimi olarak tamamladı ve dog meme token, CoinMarketCap’in trend listesinde birinci sırada yer aldı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Shibarium test ağının ufukta piyasaya sürülmesiyle, Shiba Inu geliştiricileri yeni Ethereum katman-2 blok zincirinin nasıl çalışacağına dair ayrıntıları 15 Ocak’ta yayınladığından, tüccarlar ve yatırımcılar SHIB’nin önümüzdeki ay hangi fiyattan ticaret yapacağını bilmek için can atıyorlar.

PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritması, SHIB’nin yükseliş eğilimini Ocak ayından Şubat ayına kadar uzatacağını öngörüyor. Öngörüye göre, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, SHIB’nin yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık % 4,66’lık bir artışı temsil ederek, 1 Şubat’ta muhtemelen 0,000011 dolardan işlem görecek.

AI tahmini, diğerleri arasında hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi teknik göstergeleri kullanır.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın zamanında Shiba Inu, son 24 saatte yaklaşık %0,6 ve önceki haftaya göre %16,29 artışla 0,0000105 $’dan işlem görüyordu.

Özellikle, yılbaşından bugüne (YTD) SHIB, 17 Ocak itibariyle şu anda 5,7 milyar dolar olan piyasa değerine 1,3 milyar doların üzerinde bir değer kattı.

Shibarium geliştirme

Shiba Inu’nun geliştiricileri, Shibarium’un piyasaya sürülmesinin “yakında” olduğunu duyurdu ve Layer-2 blok zincirinin işleyişine ilişkin veriler sağladı.

Blog, BONE’nin Shibarium’un gaz jetonu olarak işlev göreceğini ve SHIB’in işlemler sırasında yakılacağını yeniden teyit ediyor. Geliştiriciler ayrıca yeni blok zincirinin Doğrulayıcıları ve Yetkilendiricileri için BONE ve planlanan TREAT belirteci açısından seçim ve ödül sisteminden geçerler.

Kripto tüccarları, Shibarium Beta piyasaya sürüldüğünde, Katman 2 Ağı’nın daha fazla fiyat artışı için bir katalizör olacağını umuyor olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com