Apple karma gerçeklik gözlüğü için heyecanlandıran iddia

Photo of author

By admin

Kimi insanlara göre teknoloji markaları ikiye ayrılıyor: Apple ve diğerleri. Gerçekten de Amerikalı teknoloji devinin başarılarına baktığımız zaman, neden bu şekilde bir yaklaşım içerisine girildiği daha net anlaşılıyor.

Birçok sektörün gelişimine bakıldığı zaman, bu yükselişin Apple’ın pazara girmesiyle başladığı anlaşılıyor. Üstelik tersi durumlar da söz konusu. Örneğin uzun bir süredir birçok farklı markanın ürünlerini tanıttığı sanal gerçeklik gözlüğü sektörü hala beklenilen başarının çok uzağında. Ancak herkesin kabul ettiği gibi, Apple karma gerçeklik gözlüğünün pazarı sunulması bu durumu bir anda tersine çevirebilecektir.

İşte bu yüzden Amerikalı teknoloji devinin üzerinde çalıştığı gözlük, hem sektörün diğer isimleri hem de bu teknolojiye merak salan milyonlarca insan tarafından dört gözle bekleniyor. Bugüne kadar Apple tarafından hakkında çok fazla açıklama yapılmayan bu cihaz için son önemli bilgi ise, ünlü analist ve duyumcu Ming-Chi Kuo’dan geldi.

Apple karma gerçeklik gözlüğü için heyecanlandıran iddia

Kuo tarafından yapılan açıklamaya göre Apple, çalışmalarında büyük oranda sona geldi. Apple karma gerçeklik gözlüğünün bu yılın sonuna doğru tanıtılacağını duyuran Kuo’ya göre bu durumun önünde ise tek bir engel olabilir o da düşme testleri.

Eğer iddialar doğruysa, henüz bu cihazlar düşme testlerine karşı beklenilen sağlamlık seviyesine ulaşamadı ve bu durum da Apple’ın hızını kesiyor. Amerikalı teknoloji devi bu sorunu tamamen çözmeden karma gerçeklik gözlüğünü piyasaya sürmeyeceği için, eğer sorun yıl sonuna kadar çözülemezse tanıtımın 2024 ilk baharına kalabilir. Bakalım Apple cephesinden bu iddialara yönelik herhangi bir açıklama gelecek mi?

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com