Google Pixel Fold’un tasarımı sızdırıldı!

Photo of author

By admin

Rekabetin üst düzey olduğu akıllı telefon dünyasının son dönemdeki en büyük trendlerinden birisi de katlanabilir modeller oldu. Öyle ki birçok akıllı telefon üreticisi, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor. Katlanabilir akıllı telefon dünyasına henüz adım atmayan Google, bu arenadaki ilk ürününü tanıtmaya hazırlanıyor.

Google Pixel Fold, 7,67 inçlik iç ekran ve 5.79 inçlik dış ekranla geliyor

Uzun süredir sızıntılara sahne olan Google Pixel Fold, yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Dave2D adlı hesap, modelin tasarımını gösteren bir plastik maketini paylaştı. Paylaşılan içerik, cihaza ilişkin bazı önemli bilgiler içeriyor.


Dave2D’nin paylaşımı

İçeriğe göre Google cihazında 7,67 inçlik iç ekranın kalın çerçeveleri bulunuyor. Öyle ki kaynağa göre bu kalınlık 5 mm düzeyinde. Ek olarak model, 5.79 inçlik dış ekranla sahne alacak. Modelin altında ve üstünde hoparlör ızgaralarının olduğu belirtiliyor.

Paylaşılan tasarıma göre cihazda büyük bir kamera adası bulunacak. Görünen o ki daha önce yapılan sızıntılar, ortaya çıkan prototip ile örtüşüyor. Pixel Fold 64 megapiksel Sony IMX787 ana kamerası, 10 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş kamerası solacak. FrontPageTech, arkadaki üç kameranın yanı sıra, Google Pixel Fold’un iki ek 9.5MP kameraya sahip olacağını bildirdi

Google katlanabilir telefonunun işlemci koltuğunda, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da bulunan Tensor G2’nin yer alması bekleniyor. Ayrıca Pixel Fold’un 12 GB RAM’e sahip olabileceğini ve 128 GB’tan başlayan depolama seçenekleri sunabileceğini belirtelim. Batarya tarafı ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com