Huawei Watch GT3 SE incelemesi

Photo of author

By admin

Etkileyici Huawei Watch GT3 SE, güzel ve pratik tasarımı neler sunuyor? Bu soruya Huawei Watch GT3 SE incelemesi ile cevap veriyoruz.

Huawei Watch GT3 SE, çok iyi bir tasarıma sahip kafa değiştirebilme ve uzun pil ömrü, 100`den fazla egzersiz ve kullanışlı özellikleriyle Huawei Watch GT3 SE incelemesi ile yeni akıllı saat modelini yakından bakıyoruz.

İşte Huawei Watch GT3 SE incelemesi ve cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey

1,43 inç ekran boyutuna sahip olan Huawei Watch GT3 SE, bu ekran 466 x 466 piksel çözünürlük sunuyor. 326 PPI piksel yoğunluklu ekranda Corning Gorilla Glass desteği sahip. Böylece cihazın AMOLED ekranı, çizilmelere ve darbelere karşı korunmuş oluyor.

Giyilebilir bir tasarıma sahip olan akıllı saat, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Cam elyaf takviyeli polimer üretilen saat gövdesi 11 mm kalınlığında ve sadece 35,6 gram ağırlığında. Bu, da saatin rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Huawei tarafından üretilen akıllı saat, kullanım deneyimini bir üst seviyeye taşıyan oldukça başarılı bir özellik sahip. Giymek istediğiniz kıyafetin fotoğrafını çekerek saat kadranının, kıyafetinizin renk ve desenlerine uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Watch GT3 SE`de saat yüzü özelliği kullanmak için Sağlık uygulaması Cihaz bölümünü gitmeniz ve ardından saatinizi bulmanız gerekiyor. Saat yüzleri bölümünden “Diğer”i seçip ardından “Ben” bölümünü bulabilirsiniz.

Beş hassasiyetli GNSS yörünge konumlandırma sistemi ile donatılmış olan saat, parazit önleme işlevleri sunarak harici konumlandırma sinyallerinin gücünü ve kararlılığını büyük ölçüde geliştirir. Bu, saatin dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlar. Saatin göze çarpan özellikleri arasında 100`den fazla eğitim modu yer alıyor. Kayak, snowboard, yürüyüş, tırmanma, koşu, açık havada yüzme, bisiklete binme gibi birçok kapalı ve açık hava sporunu destekliyor.

Cihaz, istediğiniz egzersiz türünü sık kullanılan egzersizler listesine ekleyebilmenizi, ve gereksiz egzersizleri listeden çıkarmanızı sağlıyor. Otomatik spor tanıma işleviyle ön çıkan akıllı saat, gerçek zamanlı sesli hatırlatma işlevi de sahip.

Huawei TruSport teknolojisini destekleyen akıllı akıllı saat, profesyonel bir kişisel antrenörlük rolünü oynuyor. Çeşitli egzersiz verilerini analiz eden cihaz, bu bilgiler ışığında kişilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak bazı ipuçları veriyor.

Sağlıklı bir yaşam için bazı önemli verilere erişebilmenize sağlayan cihazı, 7/24 kalp atış hızı izleme, uyku kalitesini izleme, stres izleme, 7/24 SpO2 izleme ve adet döngüsü izleme özellikleri sahiptir.

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal