Kazım Yevimli, Dijital Saha Programı ile yüzbinlere ulaştı

Photo of author

By admin

28. Dönem İzmir Milletvekili Adayı Kazım Yevimli, saha çalışmalarını dijital ortama da taşıdı. Yevimli, Dijital Saha Çalışmaları adlı yeni seçim programı kapsamında yayınladığı videolarla yüzbinlerce insana ulaşmayı başardı

Başlattığı istihdam hareketinin ardından halktan gelen yoğun talep üzerine, milletvekilliği için kolları sıvayan ve saha çalışmalarıyla İzmir’de son iki yılda hemen hemen tüm ilçeleri gezerek vatandaşların sorunlarına çare arayan 28. Dönem İzmir Milletvekili Adayı Kazım Yevimli, saha çalışmalarına yeni bir boyut kazandırdı.

Sahada etkin olarak çalışmalarını sürdüren Yevimli aynı zamanda Dijital Saha Çalışmaları adlı yeni bir seçim programı başlatarak Türkiye’nin kronikleşmiş sorunlarını ve vatandaşların mail yoluyla ilettiği problemleri ele alıp, bu problemlerin geniş kitlelerce duyulmasını sağlıyor, çözüm önerilerini sıralıyor. İlk olarak, “Siyasal Katılım”, “İstihdam” ve “Eğitim” konularını ele alan Yevimli’nin videolarına vatandaşların ilgisi oldukça yoğun olurken; videolar kısa süre içerisinde 100 bin izlenme rakamına kadar ulaştı.

Öte yandan Yevimli’nin sosyal medyadaki etkinliği siyasi parti liderlerinin de gözünden kaçmıyor. Paylaşılan hikayeleri ve gönderileri yakın takibe alan isimler arasında; Türkiye siyasetinin demirbaş partilerinde genel başkan ve genel başkan yardımcılıkları görevlerini yürüten kilit isimler de bulunuyor.

TÜRKİYE’NİN 4 BİR KÖŞESİNE ULAŞTIK

Dijital Saha Çalışmaları adlı yeni seçim programı hakkında bilgiler veren Yevimli, “İki yıldır saha çalışmalarımızla İzmir’de neredeyse girmedik yer bırakmadık ama bazen gittiğimiz yerlerde ulaşmak istediğiniz kitlenin bütününe; herkesin aynı gün müsaitlik durumu oluşmadığı ulaşamadığımız oluyor.

Biliyorsunuz artık dijital bir dünyadayız. Sosyal mecraları etkin kullanıyorduk zaten ama artık daha etkin kullanmaya başladık. Bu program ile sadece İzmir değil, Türkiye’nin 4 bir köşesinden insanlarımıza ulaşmayı başardık” ifadelerini kullandı.

50-100 BİN RAKAMLARINI AŞIYORUZ

Yeni programa vatandaşların ilgisinin oldukça fazla olduğunu belirten Yevimli, “Türkiye’nin birçok ilinden mailler alıyoruz. İnsanlar bizlere sorunlarını iletiyor. Bizler de gelen sorulara ve insanların problemlerine mümkün olduğunca titiz bir şekilde yaklaşıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte mailleri tek tek okuyoruz.

Videolarımızdaki izlenmelerin 50 bin-100 bin rakamlarını geçtiğini görünce yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlamış oluyoruz. Bizler vatandaşlarımız için varız. Gösterdikleri ilgiden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal