Küresel pazarda yer alacak Meizu 20 serisinin özellikleri ortaya çıkıyor!

Photo of author

By admin

Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı akıllı telefon dünyasında çok fazla aktif olmayan Meizu, yeni amiral gemisiyle yükselişe geçmeyi planlıyor. Yıl içerisinde de çok fazla ürün çıkarmayan şirket, küresel pazarda da yerini almak için çalışmalarını hızlandırdı.

Meizu 20, 4000 mAh batarya ve 36W hızlı şarjı destekleyecek

Fiyat-performans modelleriyle kendine belirli bir kitle oluşturan Meizu, küresel pazarda yer alacak amiral gemisi için çalışmalarını sürdürüyor. Çok fazla bilgi sahibi olamasak da modelin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Meizu 20, işlemci koltuğunda ilk kez amiral gemisi bir Qualcomm işlemcisine yer verecek. Gelen bilgilere göre seri, Snapdragon 8 gen 2 ile birlikte sahne alacak. Elde edilen Geekbench raporlarına bakılırsa modelin 4000 mAh batarya ve 36W hızlı şarjı destekleyeceği görülüyor.

Öte yandan modelin Geekbench’teki performansı da dikkatleri çekiyor. Meizu 20 serisinin tek çekirdekli çalışma puanı 1409 ve çok çekirdekli çalışma puanı 4199 olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca performans testinde 12GB RAM ile geleceği gözler önüne serildi. Ayrıca seri kutudan Android 13 ile birlikte çıkacak.

Seri, 2023’ün ilk çeyreği biter bitmez küresel pazarda yer alacak. Şirket, geçtiğimiz Temmuz ayında çıkardığı bir telefonla gündem olmuştu. iPhone görünümüyle akıllı telefon dünyasında adından söz ettiren orta segment Meizu mblu 10s şirketin bir anda reklam yüzü olmuştu.

Meizu 20 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com