Netflix’ten İyi Adamın 10 Günü İçin Tanıtım Fragmanı [Video]

Photo of author

By admin

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından Netflix, yeni Türk filmi “İyi Adamın 10 Günü“nü duyurdu. Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan ve aynı isme sahip romandan uyarlanan film, önümüzdeki haftalarda seyirci ile buluşacak.

Nejat İşler‘ibaşrol olarak izleyeceğimiz film, oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Yapılan resmi açıklamaya göre Nur Fettahoğlu ile Şenay Gürler, Nejat İşler’e eşlik eden diğer başroller olacak. Ayrıca bu filmde Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Esra Ronabar, Barış Falay ve Yurdaer Okur gibi isimler de yer alacak.

İyi Adamın 10 Günü, üçlemenin ilk filmi olacak!

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, İyi Adamın 10 Günü’nün bir üçleme olacağı ve bu filmin, serideki ilk yapım olacağı ifade ediliyor. Filmin konusu ile ilgili olarak ise şu ifadelere yer veriliyor: “İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır.”

Netflix’in açıklamasına göre İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat‘ta abonelerin beğenisine sunulacak. İlerleyen günlerde, filmle ilgili daha detaylı bir fragman yayınlanması muhtemel.

İyi Adamın 10 Günü için hazırlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com