OnePlus Nord CE 3’ün tasarımı sızdırıldı

Photo of author

By admin

OnePlus, akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olmayı başardı. Çinli şirket özellikle 2022 yılında yaptığı atılımlarla pazar payını önemli bir seviyeye çekti. Bu başarısını 2023 yılında da sürdürmek isteyen Çinli teknoloji devi, yakın zamanda Nord CE 3 modeliyle karşımıza çıkacak. Bugüne kadar birçok defa sızıntılarla karşımıza çıkan yeni akıllı telefon, ilk defa gerçek görüntüleriyle kendini gösterdi.

OnePlus Nord CE 3’ün sızdırılan görüntülerine baktığımız zaman, ön yüzeyinde delikli kamera tasarımının bulunduğunu ve telefonun alt kısmında kısmen kalın bir çerçeveye sahip olduğunu görüyoruz. Arka yüzey ise oldukça parlak bir yapıda bulunuyor. Ayrıca burada 2 büyük kamera yuvasının içerisine yerleştirilmiş 3’lü kamera kurulumunun bulunduğunu görüyoruz.

OnePlus Nord CE 3’ün bugüne kadar sızdırılan özelliklerini hatırlayacak olursak, telefonun ön yüzeyinde 6,7 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran bulunuyor. Gücünü Snapdragon 695 5G yonga setinden alması beklenen Nord CE 3, bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanıyla destekleyecek.

Telefonun arka yüzeyinde bulunan 3’lü kamera kurulumu 108MP + 2MP + 2MP’lik lenslerden oluşurken ön yüzeyde ise 16MP’lik bir kamera göreceğiz. Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alan ve 67W hızlı şarj teknolojisiyle karşımıza çıkacak olan telefonun yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılarak satışa sunulmasının beklenildiğini de hatırlatalım.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com