PlaylistAI uygulaması, müzik listelerinizi yapay zeka yardımıyla sizin için hazırlıyor

Photo of author

By admin

Ne dinlemeniz gerektiğine dair pek de tutarlı öneriler sunamayan müzik akışı uygulamalarından sıkıldıysanız, artık yapay zekâ desteği ile kendi özel çalma listenizi oluşturabilirsiniz. PlaylistAI, kolayca çalma listeleri oluşturmanıza yardımcı olmak için AI kullanan bir uygulama ve Spotify ve Apple Music ile uyumlu çalışıyor. Aradığınız müzik türünü belirtirseniz sizin için özel çalma listeleri oluşturuyor. Müzik ufkunuzu genişletmek için PlaylistAI’yi kullanmanın birkaç yolu bulunuyor. Geleneksel olarak bir tür veya döneme bağlı listeler oluşturulabildiği gibi, ilginç yollar da var.

Müzik festivali posterlerinden çalma listeleri oluşturma

Büyük müzik festivalleri, kadrolarını katılan tüm grupların adlarını içeren büyük bir posterle duyurma eğilimindedir. PlaylistAI bu posterleri tarayabilir, tüm sanatçıları belirleyebilir ve sizin için çarpıcı çalma listeleri oluşturabilir. Yapacağınız tek şey bir poster seçmek ve PlaylistAI’ye yüklemek.

TikTok videolarından oynatma listeleri oluşturmak

PlaylistAI, TikTok videolarıyla da çalışıyor. TikTok’ta derleme yapan pek çok içerik oluşturucu var ve birden çok şarkının olduğu bir video bulursanız, onu fotoğraf galerinize kaydedebilir ve PlaylistAI’ye aktarabilirsiniz. Uygulama buradaki şarkıları tespit edip size özel bir çalma listesi oluşturabiliyor.

Buna ek olarak, kullandığınız arama terimlerinden çalma listesi oluşturmak, Spotify tarihçesine bakarak liste çıkarmak gibi seçenekler de sunuyor. Ücretsiz olarak sadece üç çalma listesi oluşturma imkânınız var. Bundan sonrası için ayda 2,99 dolar ödemek gerekiyor.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com