POCO X3 Pro için sevindiren gelişme: Xiaomi desteği resmen geliyor!

Photo of author

By admin

POCO X3 Pro, için geçenlerde resmi desteğin geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Çinli firma bahsedilen resmi desteği en sonunda getirme kararı aldı. İşte detaylar.

POCO X3 Pro için artık son destek

POCO X3 Pro için resmi destek en nihayetinde geliyor. Çinli şirket yayınladığı MIUI 14 güncellemesiyle POCO X3 Pro’ya son kez güncelleme desteği sunmuş olacak. Xiaomi’nin özel Android arayüzünün bu son sürümü, bütçe dostu akıllı telefona bir dizi yeni özellik ve iyileştirme getirecek. MIUI 14’teki en dikkat çekici değişikliklerden birisi ise, daha temiz ve daha modern bir görünüme sahip olması.

Güncellemede, kullanıcı arayüzüne katkıda bulunan yeni süper simgeleri ve hayvan widget’larını getiriyor. MIUI 14’ün bir diğer önemli özelliği ise Google Android 13’e uyum sağlaması. Bu, yeni işletim sisteminin daha optimize ve daha hızlı çalışmasını sağlayacak.

Ayrıca MIUI 14, geliştirilmiş pil ömrü ve daha hızlı uygulama yükleme süreleri dahil olmak üzere bir dizi performans iyileştirmesi de sunacak. Bu kadar çok değişikliğin olduğu yeni sürüm artık popüler POCO modeli için hazır durumda.

POCO X3 Pro, 2021 yılında tanıtıldı. 6.67 inç 120 Hz panel, 5000mAh pil ve Snapdragon 860 işlemciye sahip. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12 ile çıkan cihaz, şimdiye kadar 1 Android ve 2 MIUI güncellemesi almıştı. Cihazın güncel sürümü V13.0.9.0.SJUMIXM’dir.

POCO X3 Pro için bu gelişmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com