Sudan ucuz AirPods Lite kulaklık için tarih belli oldu! Apple’dan bir sürpriz daha var

Photo of author

By admin

Apple’ın giriş seviyesi ürünler için çalışmalara başladığı söyleniyordu. Bu ürünlerin ilk partisi uygun bir AirPods modelini kapsayacak. Apple AirPods Lite ismiyle piyasaya sürülmesi beklenen kulaklık için şimdi fiyat ve tarih detayları ünlü sızıntıcı Kuo tarafından ortaya atıldı. Apple ayrıca sürpriz bir kulaklık modeli daha piyasaya sürebilir. Detaylara bakalım.

AirPods Lite fiyatıyla çok sevindirecek

Apple’ın şu an piyasada üç adet AirPods modeli yer alıyor. Bu ürünlerin fiyatı yüksek olduğu için talep de haliyle düşük oluyor. Ancak Apple, bu durumu tersine çevirmek için çalışmalara başlamıştı.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo ise bu hedefin kapsamında Apple’ın uygun fiyatlı AirPods Lite modeli üzerinde çalıştığını söylemişti. Analist şimdi bu ucuz AirPods Lite modelinin fiyatını ve muhtemel çıkış tarihi ortaya attı.

Kuo’nun açıklamalarına göre Apple, AirPods Lite modelini 99 dolardan piyasaya sürecek. Buna ek olarak Kuo, AirPods Lite’ın 2024‘ün ortalarında veya 2025‘in ilk çeyreği arasında bir tarihte geleceğini aktardı. Yani bu AirPods Lite modeline iki yıl içerisinde kullanıcılar kavuşmuş olacak.

Apple, AirPods Max’ın ikinci neslini da piyasaya sürmeyi hedefliyor

Bu ucuz modelin yanı sıra Apple, AirPods Max’ın ikinci nesli üzerinde de çalışıyor. Bu yeni versiyonun ses kalitesinde yoğun bir artış sunacağı söyleniyor. Ayrıca pil ömrü ve tasarım konusunda da büyük iyileştirmeler yapılacak.

Daha çok dikkat çeken AirPods Lite modelinin ucuz kulaklıklar arasında en iyi alternatif olma hedefi olduğu da belirtiliyor. Apple, bu ucuz kulaklık ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı umuyor.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com