Twitter’a gelen bu yenilik, kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek

Photo of author

By admin

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, Elon Musk tarafından satın alınmasının ardından bambaşka bir boyuta evrilmişti. Uzun süren satın alım sürecinin ardından amacına kavuşan Elon Musk, Twitter genel merkezine elinde lavabo ile girerek aslında nasıl bir dönemin başlayacağının işaretini vermişti.

Ancak herhalde kimse Musk’ın gelir gelmez CEO’yu ve diğer üst düzey çalışanları kovmasını, sayısı binleri geçen çalışanını şaka yapar gibi ekranda beliren kovuldunuz yazısıyla kovmasını, iş yerine yatakhanelerin kurulmasını beklemiyordu.

Twitter’a gelen bu yenilik, kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek

Neyse ki Elon Musk’ın çılgınlıkları sona erdi de yeniden Twitter’ın özellikleri konuşulmaya başlandı. Üstelik Twitter’ın servis ettiği son yenilik, birçok kullanıcının yeniden bu sosyal medya platformuna aşık olmasını sağlayabilir.

Açıklaması bizzat birkaç gün önce Elon Musk tarafından yapılan ve an itibariyle kullanıma sunulan bu özellik sayesinde kullanıcılar, artık ekranın sağ üst köşesinde beliren yıldız simgesine basarak Anasayfa akışlarını değiştirebilecekler. Şu an algoritma tabanlı görülen anasayfa yapısı, bu tuş sayesinde takip edilen hesaplar tarafından en son paylaşılan tweetlerin görüldüğü bir hale dönüşecek. Bu sayede de kullanıcılar hem en son haberlerden anı anına haberdar olabileceklerken hem de sadece takip ettikleri hesapların gönderilerine erişerek istenmeyen içeriklerle karşılaşmaktan kurtulacaklar. Ne diyelim, umarız Elon Musk hep böyle güzel güncellemelerle karşımıza çıkmaya devam eder.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com