Yüzme Bilmeyen Kalmayacak Bayrampaşa’ya Yeni Yüzme Havuzu

Photo of author

By admin

Bayrampaşa Belediyesi’nin özellikle kadın ve çocukların güvenle kullanabilecekleri şekilde tasarladığı yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu projesi başarıyla tamamlandı. Tüm yaş grupları için ön kayıtların yoğun olarak devam ettiği tesiste yüzme eğitimleri çok yakında başlıyor.

TOPLAM 3 FONKSİYONLI

Kocatepe Mahallesi Semih Erden Spor Kompleksi’nin yanına inşa edilen, toplam 2 bin 500 metrekarelik alana sahip 3 katlı tesis; 5 kulvarlı yarıolimpik yüzme havuzu, spor salonu ve kafeden oluşuyor. Bayrampaşa’da ikamet eden tüm vatandaşlar yüzme havuzuna kayıt için başvurabiliyor. Başvurular Bayrampaşa Belediyesi’nin resmi web sayfasından online olarak yapılabiliyor.

BAŞKAN AYDINER: SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

Söz verdikleri her bir projeyi bir bir hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi, önce Kadın Yaşam Merkezimizi hizmete sunduk. Şimdi de özellikle kadın ve çocukların rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde projelendirdiğimiz Yüzme Havuzumuzu hizmete sunmuş bulunuyoruz. Her iki projemiz de ilçemiz ve halkımız için hayırlı olsun. Türkiye Yüzyılı’nda da ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com